XIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny – területi válogató, Szentendre

2024. március 01
A 2024. február 16-án megrendezett területi válogatón iskolánkat Goda-Béndek Ráhel – Kovács Léna (II. korcsoport, tanáruk: Radnainé Puer Judit), Rásonyi Teréz – Ujvári Arina (IV. korcsoport, tanáruk: Váray-Major Zsófia), Goda-Béndek Ábel – Tari Levente (IV. korcsoport, tanáruk: Radnainé Puer Judit) és Garamszegi Lőrinc – Váray-Major Zsófia tanár-diák párosa képviselték.

Örömmel számolhatunk be arról, hogy az országos döntőre Goda-Béndek Ábel – Tari Levente (57 ponttal) és Garamszegi Lőrinc – Váray- Major Zsófia (59 ponttal) jutottak tovább.

Szeretettel gratulálunk! Jó felkészülést és sok sikert kívánunk a 2024. áprilisában, Veszprémben megrendezendő országos versenyen!

Varay Major Zs Garamszegi L 4kezes Szentendre