Igazgatói pályázati kiírás - Frédéric Chopin Zenei AMI

2024. március 16
2024. március 16-án megjelent a Belügyminiszter pályázati kiírása a Frédéric Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola igazgatói beosztására.

II. félévi térítési díjak, tandíjak befizetése BANKKÁRTYÁVAL vagy átutalással 2024. március 15-ig

2024. február 26
Tisztelt Szülők, kedves Növendékeink!

A mai nappal elindult a 2023-2024. tanév II. félévére vonatkozó térítési díjak illetve tandíjak befizetésének időszaka.

Köszönet támogatóinknak

2024. február 26
Hálás köszönet minden támogatónknak a felajánlott tombolatárgyakért!

Kiemelt köszönetünk illeti Papp Ágoston fotográfust, aki önzetlen felajánlásával segít elkészíteni jubileumi tablónkat, és szintén támogatásként örökíti meg jubileumi hangversenyeink felejthetetlen pillanatait.

Fuvolatanárunk, Gordos Éva városi kitüntetése

2024. január 25
Szeretettel gratulálunk zeneiskolánk fuvolatanárának, Gordos Évának, aki Gödöllő Város Képviselő-testülete döntése alapján a Gödöllői Szimfonikus Zenekar titkáraként „Polgármesteri Ezüstérem Gödöllőért” elismerésben részesült.

Pályázati felhívás - rajz, videó, irodalmi és zeneszerzői pályázat

2024. január 11
A Frédéric Chopin Zenei AMI 50 éves jubileuma alkalmából rajz, videó, irodalmi és zeneszerzői pályázatot hirdetünk növendékeink számára.

ÁLLÁSHIRDETÉS - Hegedűtanárt keresünk

2023. október 08
Zeneiskolánk hegedűtanári állást hirdet, megüresedett álláshelyre, határozatlan időre, 2023. novembertől. A munkavégzés helye: Frédéric Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, 2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 1., részmunkaidős foglalkoztatásban (fél állás).

I. félévi térítési díjak, tandíjak befizetése BANKKÁRTYÁVAL vagy átutalással 2023. október 15-ig

2023. október 03
Tisztelt Szülők, kedves Növendékeink!

A mai nappal elindult a 2023-2024. tanév I. félévére vonatkozó térítési díjak, illetve tandíjak befizetésének időszaka. A díjtételekről röviden:

Gyászjelentés - Sára Józsefné

2023. szeptember 29
Fájó szívvel tudatjuk, hogy kollégánk, zeneiskolánk egykori dolgozója, Sára Józsefné, Marika néni 2023. szeptember 25-én, életének 83. évében visszaadta lelkét teremtőjének.

A búcsú szavait zeneiskolánk nyugalmazott igazgatójától, Ferenczi Annától idézzük:

Személyi változások zeneiskolánk vezetésében

2023. szeptember 03
Szeretettel köszöntjük új igazgatónkat, az iskolánkban hetedik éve zongoratanárként tanító Radnainé Puer Juditot, aki egy évig, mint megbízott igazgató fogja vezetni iskolánkat!

Buka Enikő 10 éven át igazgatta iskolánkat, idén már nem nyújtott be pályázatot az igazgatói posztra.

Tanévkezdési információk és frissített felvételi eredmények a 2023/2024. tanévre

2023. augusztus 24
Kedves Szülők, kedves Felvételizők!

Augusztus végére megszülettek a zongora felvételi eredmények, ezért frissítettük a felvételi eredmények dokumentumát, mely PDF formátumban letölthető innen.

Felhívjuk minden kedves újonnan felvett és meglévő növendékünk figyelmét az alábbi fontos, tanévkezdést érintő információkra: