XIV. Vass Lajos Népzenei Verseny – Elődöntő, Budakeszi

2022. június 08.
2022. június 4-én, Budakeszin rendezték meg a XIV. Vass Lajos Népzenei Verseny elődöntőjét, melyen két növendékünk indult szólistaként és énekpárosként is.

KÓTA „Aranypáva” Népdalkörök és Népzenei Együttesek Országos Minősítő Versenye, Olaszfalu

2022. május 29.
2022. május 28-án, Olaszfalun rendezett a KÓTA minősítő versenyt. A népdalkörök és népzenei együttesek részére meghirdetett minősítésen Albert János növendékünk és tanára, Pertis Szabolcs vett részt.

I. Veresegyházi Fesztivál Magyar Zeneszerzők Műveiből

2022. május 02.
A Lisznyay Szabó Gábor Alapfokú Művészeti Iskola Szinkópa Alapítványa első alkalommal rendezte meg fesztiválját, melynek célja a méltán híres magyar zeneszerzők műveinek, munkásságának népszerűsítése Bakfark Bálinttól a XXI. századi kortárs magyar komponistákig.

IX. Országos Hangjegykártya Verseny, Esztergom

2022. május 01.
Az Esztergomi Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola több év kihagyás után ismét megrendezte hagyományos hangjegykártya versenyét. A játékos ifjúsági zeneelméleti vetélkedő az idén kilencedik alkalommal vonzotta a résztvevőket.

IV. Danubia Talents Liszt Nemzetközi Zenei Verseny – Online 2022

2022. április 30.
A Danubia Talents Művészeti Egyesület ebben az évben is Online formában hirdette meg zenei versenyét, melyre korhatár nélkül várták a jelentkezéseket a világ minden tájáról.

Ceglédi Kamarazenei Verseny

2022. április 28.
2022. április 27-én ismét megrendezte a Ceglédi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola a sok éves hagyományra visszatekintő kamarazenei versenyét.