VIII. Országos Bihari János Hegedű,- Gordonka,- és Vonós Kamara Fesztivál

2022. január 14.
Az Abonyi Bihari János AMI eredetileg 2021. november közepére hirdette meg a VIII. Országos Bihari János Hegedű,- Gordonka,- és Vonós Kamara Fesztivált, de a járvány várható terjedése miatt a szervezők az Online lebonyolítás mellett döntöttek.

A beküldött videófelvételek kiértékelése január elejére készült el, így most kaptuk a hírt 3 növendékünk szép sikeréről.

Bodnár Borbála, Szlávik Dóra és Szpisjak Domán valamennyien ezüst minősítést kaptak.

Szpisjak Doman
Mindhármuk felkészítő tanára Gálné Bagi Márta, zongorakísérőjük Ferenczy Beáta volt.

Szeretettel gratulálunk a szép minősítésekhez növendékeinknek és tanáraiknak egyaránt!