V. „Zenevarázslat” Nemzetközi Négykezes Zongoraverseny, Kaposvár

2020. március 10.
2020. március 4. és 8. között új helyszínen, Kaposváron került megrendezésre a Várnagy Andrea zongoraművésznő által megálmodott „Zenevarázslat” Négykezes Zongoraverseny.

A nemzetközivé bővült versenyen zeneiskolánk párosa is indult, és szép eredménnyel tértek haza.

A II. korcsoportban Gulyás Natália és Csighy Dóra négykezes párosa ezüst minősítést kapott.

Felkészítő tanáraik: Horváth Judit és Váray-Major Zsófia.

Nagy szeretettel gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak a szép eredményhez!