KÓTA – Aranypacsirta Népzenei Minősítő, Budapest

2020. február 02.
2020. január 31-én, Újpesten rendezte meg a Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége (KÓTA) Aranypacsirta Népzenei Minősítőjét, melyre számos népzenei formációnk nevezett.

Örömmel soroljuk a szép eredményeket, a minősítési fokozatokat:

Albert János Árpád és Hidvégi Boldizsár dicséretes, Mázás Jázmin és Sághy Eszter kiváló minősítést kapott.

A Cipóriska énekegyüttes, a Cilibri énekegyüttes és a Cibri énekegyüttes is kiváló fokozatra minősültek.

Felkészítő tanáruk Benedek Krisztina Tanári Különdíjban részesült a „Hagyományok ápolásában végzett tevékenységéért és színvonalas pedagógiai munkásságáért”.

További szép eredményként a Csenderes együttes is kiváló fokozatot ért el.
Felkészítő tanáruk: Albertné Joób Emese.

Szívből gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak a szép eredményekhez!