VI. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei Fesztivál, Abony

2019. november 16.
2019. november 13-án és 14-én immár hatodik alkalommal találkoztak Abonyban az ország zeneiskoláinak vonósai a Bihari János emlékének adózó Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei Fesztiválon.

Zeneiskolánkból 2 növendékünk is eredményesen tért haza a fesztiválról.

A szóló hegedű kategória I. korcsoportjában Kiss Emília Arany minősítést kapott.

Szintén az I. korcsoportban Kamarás Jázon Ezüst minősítést szerzett.

Felkészítő tanáruk: Gálné Bagi Márta, zongorakísérőjük: Ferenczy Beáta.

Szeretettel gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáruknak!