XV. Országos Oboa- és Fagottverseny – Területi válogató, Budapest

2021. október 31.
2021. október 15-én, Budapesten a Józsefvárosi Zeneiskola adott otthont a XV. Országos Oboa- és Fagottverseny területi válogatójának, melyre Budapest főváros és Pest megye zeneiskoláinak növendékei érkeztek.

Iskolánk az idén egy oboa szakos növendéket indított a III. korcsoportban. Az országos összesítést követően kaptuk az örömteli hírt:
Szabó Hunor továbbjutott az országos döntőbe.

Felkészítő tanára: Z. Molnár Ildikó, zongorakísérője: Soós Gabriella.

Szeretettel gratulálunk, és jó felkészülést kívánunk az országos döntőre, amely 2021. december 3. és 5. között kerül megrendezésre Sopronban.