XI. Fény Fesztivál, Jászfényszaru

2021. október 18.
2021. október 16-án, Jászfényszarun került megrendezésre a XI. Fény Fesztivál. Ebben az évben számos szép eredményt, minősítést hoztak haza népzenészeink.

A népi hangszeres szólista kategóriában Albert János „Aranyfény” minősítést kapott. Felkészítő tanára: Pertis Szabolcs.

A népi hangszeres együttes kategóriában a Csenderes együttes szintén „Aranyfény” minősítést kapott. Felkészítő tanáruk: Albertné Joób Emese.

Csenderes
Hidvégi Boldizsár, Szőke Noémi, Hidvégi Emese, Albert János

A népi ének kategóriában Mázás Jázmin „Aranyfény” minősítést kapott.

Ugyanebben a kategóriában Nagy Nina Natália szintén „Aranyfény” minősítést kapott, továbbá a „Legstílusosabb produkció” különdíjban részesült.

A két sikeres növendékünk alkotta Tulipános énekpáros „Ezüstfény” minősítést kapott.

Felkészítő tanáruk: Benedek Krisztina.

Szintén a népi ének kategóriában indultak a fesztiválon énekes fiaink is. Szólistaként Pervai László „Ezüstfény” minősítést kapott.

A Vaskalapos énekegyüttes „Bronzfény” minősítést kapott.

Pervai Laszlo Hidvegi Boldizsar
Pervai László és Hidvégi Boldizsár

Felkészítő tanáruk: Benedek Krisztina.

Szeretettel gratulálunk a sok szép minősítéshez valamennyi résztvevőnek!