IX. Farkas Ferenc Zongoraverseny, Dunakeszi

2021. június 22.
Dunakeszin, a Farkas Ferenc Zeneiskola szervezésében kilencedik alkalommal rendezték meg a Farkas Ferenc Zongoraversenyt.

A 2021. június 17-én és 18-án lebonyolított verseny mindenki megelégedésére most már személyes jelenléttel valósulhatott meg, melyen iskolánkból 2 növendék vett részt. Nagyszerű eredményeikről tudósíthatunk:

Az I. korcsoportban versenyzett növendékünk Váray Domonkos I. díjat nyert, továbbá Különdíjat kapott Bach: G-dúr Gavotte című művének előadásáért.

Felkészítő tanára Telek Zsuzsa Tanári különdíjban részesült.

A IV. korcsoportban indult növendékünk Szegvári Gábor Tibor III. helyezett lett, valamint ő is Különdíjat kapott Bach: a-moll kétszólamú invenciójának előadásáért.

Gábor felkészítő tanára Radnainé Puer Judit.

Szeretettel gratulálunk versenyző növendékeinknek és tanáraiknak!