XII. Országos Négykezes és Kétzongorás Verseny, Balassagyarmat

2021. április 26.
A zeneiskolánkból továbbjutott versenyzőknek is újabb videófelvételeket kellett beküldeni az országos döntőre, melyre 2021 áprilisában került sor.

A zsűri döntését a rendező iskola E-mail útján tudatta a nevező iskolákkal. Az értesítésekben örömmel olvastuk a szép eredményeket:

A II. korcsoportban versenyzett növendékeink, Goda-Béndek Ábel és Molcsán-Farkas Norbert párosa I. helyezett lett.

A VII. (tanár-diák) korcsoportban Szegvári Gábor Tibor és Radnainé Puer Judit Dicséretet kaptak.

Mindkét páros felkészítő tanára Radnainé Puer Judit.

Szeretettel gratulálunk zongorista növendékeinknek és tanárnőjüknek!