„Kiss Zeneszerzők” Regionális Zeneszerző Verseny, Budapest

2021. április 20.
A Kiss Zenede AMI 2021 tavaszán rendezte meg „Kiss Zeneszerzők” címmel regionális zeneszerző versenyét. A versenyre Online kellett beküldeni a kompozíció kottáját, továbbá hangzó anyagát.

Zeneiskolánkból a klasszikus zene kategória 3. korcsoportjában indult növendékünk Braun Áron, akinek nagyon szép eredményéről adhatunk most hírt. Áron I. helyezést ért el.

Felkészülésében nagy segítségére volt zongoratanára: Barta Katalin, a komponálásban pedig zeneszerzés tanára, Gál Tamás adta a legtöbb segítséget. Köszönet illeti még Ferenczy Beáta tanárnőt is, aki Áron szerzeményét zongorán adta elő a színvonalas és sikeres hangfelvétel érdekében.

Szeretettel gratulálunk növendékünknek és felkészítő tanárainak!