I. Nemzetközi „Zongoramesék” Zongoraverseny, Budapest

2021. április 15.
A Zenevilág Művészeti Alapítvány 2021 márciusában rendezte meg „Zongoramesék” című Zongoraversenyét, melynek elsődleges célja Ari-Bencses Anikó zeneszerző műveinek népszerűsítése volt.

A versenyt Online rendezték meg, így a zsűri a beküldött videófelvételek alapján hozta meg döntését.

Zeneiskolánkból a 4. korcsoportban indult növendékünk Kovács Izabella II. helyezést ért el.

A versenyműsor részeként Izabella saját művet is komponált erre az alkalomra.

Felkészítő tanára Horváth Judit.

Szeretettel gratulálunk növendékünknek és felkészítő tanárának!