F. Chopin Zenei AMI – a 2020/21-es tanévben zeneiskolai versenyeken helyezést elért növendékeink műsora – 2. rész

2021. május 28
VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál és VII. Országos Hárfaverseny

F. Chopin Zenei AMI – a 2020/21-es tanévben zeneiskolai versenyeken helyezést elért növendékeink műsora – 1. rész

2021. május 06
XV. Országos Zeneiskolai Gitárverseny, X. Országos Rácz Aladár Cimbalomverseny, X. Országos Maros Gábor Ütőhangszeres Szóló- és Duóverseny, I. Nemzetközi „Zongoramesék” Zongoraverseny, XII. Országos Négykezes és Kétzongorás Verseny, „Kiss Zeneszerzők” Regionális Zeneszerző Verseny

"BACH MINDENKINEK"

2021. március 15
A gödöllői Frédéric Chopin Zenei AMI összeállítása

A Frédéric Chopin Zenei AMI FARSANGI MŰSORAIBÓL

2021. február 23

Áldott Karácsonyt! – 2020

2020. december 21
Tisztelt Szülők, kedves Növendékeink!

Szeretettel ajánljuk ezt a sokszínű ünnepi összeállítást az elmúlt néhány hónap gyümölcseiből.

A felvételeken tantermi próbák, online előadások, koncertfelvételek, otthonról küldött “karanténvideók”, stúdió környezetet varázsoló megoldások mutatják be az idei rendhagyó félévünk gazdag termését.

Ezzel kívánunk Áldott Karácsonyt és az ideinél sokkal nyugalmasabb, békés, Boldog Új Esztendőt Mindannyiuknak!

TANÉVZÁRÓ VIDEÓK

2020. június 21
Kedves Szülők, kedves Növendékeink!

Kérjük, fogadják szeretettel zeneiskolánk tanévzáró videóját Buka Enikő intézményvezetőnk köszöntő szavaival, a díjazottak méltatásával és sok-sok zenés részlettel:

Tartalmas, szép nyarat kívánunk mindenkinek az Ifjúsági Vonószenekar karantén projektjével is:

Jazz-pizzicato – L. Anderson | Gödöllői F. Chopin Zeneiskola Ifjúsági Karanténzenekara from Chopin Zeneiskola on Vimeo.