Magyar Karácsony - Zeneakadémia - 2019. december 9.

2019. december 02.
Szeretettel ajánljuk szíves figyelmükbe a Magyar Karácsony címmel 2019. december 9-én, hétfőn 19 órakor megrendezésre kerülő hangversenyt.

A Zeneakadémia Nagytermében ezen a koncerten kerül sor a Szokolay Sándor Inspirart Ifjúsági Zeneszerzőverseny ünnepélyes eredményhirdetésére és a díjnyertes alkotások bemutatására. Az eseményen zeneiskolánk zongora szakos növendéke, Váray Domonkos is fellép, aki a Szokolay Sándor Alapítvány zeneszerző pályázatán az I. korcsoportban I. díjat nyert "Rondó a Tenkes Kapitányának és Hüvelyk Matyinak" című szerzeményével. Az elismerést ezen az alkalmon veheti át és előadásában meg is hallgathatjuk díjnyertes művét.

Nagy szeretettel és elismeréssel gratulálunk Domonkosnak és felkészítő tanárainak!

A hangverseny további közreműködőiről a plakátra kattintva olvashatnak.