Kosztümös díszhangverseny „A ZENE VILÁGNAPJA” tiszteletére - 2021. szeptember 30.

2021. szeptember 17.
Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket, növendékeinket és minden érdeklődőt 2021. szeptember 30-án, csütörtökön 17 órára a Gödöllői Királyi Kastély Lovardájába.

Hetedik alkalommal ünnepeljük ebben a formában a Zene világnapját növendékeink és tanáraink közreműködésével, akik az idén is felöltik az előadandó művekhez illő ruhakülönlegességeket.

Ez évi koncertünk újdonsága, hogy a belépés díjtalan a Gödöllői Királyi Kastély és a Múzeumok Őszi Fesztiválja támogatásának köszönhetően.

A hangversenyen átadásra kerül a Dunakeszi Tankerületi Központ részéről a Kodály Program keretében beszerzett hárfa és marimba.

A belépéshez szükséges regisztrációról és további információkról a plakátra kattintva olvashatnak.

Kosztümös díszhangversenyünkre mindenkit szeretettel várunk!

A részletes műsorról a képre kattintva tájékozódhatnak.