Kosztümös díszhangverseny „A ZENE VILÁGNAPJA” alkalmából - 2019. október 1.

2019. szeptember 25.
Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket, növendékeinket és a hozzátartozókat 2019. október 1-jén, kedden 18 órára a Gödöllői Királyi Kastély Lovardájába.

Hatodik alkalommal ünnepeljük ebben a formában a Zene világnapját növendékeink és tanáraink közreműködésével, akik ezúttal is az alkalomhoz és az előadandó művekhez illő kosztümökben, gyönyörű ruhakölteményekben fognak koncertezni.

Az elmúlt évek gyümölcsöző együttműködéseit látva a Gödöllő Táncszínház művészeit az idén is felkértük, hogy színesítsék reprezentatív hangversenyünket.

Jegyek 1.000,-Ft-os és 500,-Ft-os áron kaphatók zeneiskolánk könyvtárában, valamint a koncert előtt a helyszínen.

A részletes műsort a plakátra kattintva tekinthetik meg.

Kosztümös díszhangversenyünkre minden érdeklődőt szeretettel várunk!