• kezdőlap

Térítési díj és tandíj – Befizetések 2020. február 24-től

2020. február 24.
Tisztelt Szülők!

Február utolsó hetében megkezdjük a II. félévi térítési díjak illetve tandíjak beszedését.
Továbbra is kizárólag KÉSZPÉNZBEN lehetséges a díjak befizetése, melynek időszaka 2020. február 24. hétfőtől február 28. péntekig tart.

PÉNZTÁRI ÓRÁK:

hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken 12.00 órától 18.00 óráig,
szerdán pedig 8.00 órától 19.00 óráig.

Kérjük, hogy szíveskedjenek a folyó tanév II. félévének térítési illetve tandíját készpénzben befizetni.

A díjak mértéke nem változott az I. félévhez képest. A tanulmányi átlagokhoz kötődő díjsávokat a 2019. októberi információkra kattintva olvashatják el részletesen. Felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy 2019. őszén minden növendék részére egész éves díj került megállapításra. Ez azt jelenti, hogy a 2020. január végén megkapott félévi bizonyítvány tanulmányi átlaga most nem befolyásolja az ősszel egész évre kiszámolt, és két félévre bontott díjak összegét. A fizetendő díj tehát ebben a tekintetben is azonos az I. félévben befizetett összeggel.

Tisztelettel kérjük Önöket az együttműködésre annak érdekében, hogy a készpénzes befizetések időben - február végéig - megtörténhessenek.

Köszönettel és üdvözlettel: Buka Enikő igazgató, Lázár Attila igazgatóhelyettes