Felvételi eredmények a 2021/2022. tanévre

2021. június 28.

A felvételi eredmények PDF formátumban letölthetők innen.

Felhívjuk minden kedves újonnan felvett és meglévő növendékünk figyelmét az alábbi fontos, tanévkezdést érintő információkra:

ÓRABEOSZTÁS: 2021. szeptember 7. (kedd) 14.00-18.00

Az órarend szerinti tanítás szeptember 8-án, szerdán kezdődik.

Minden növendékünk azzal hitelesíti beiratkozását, ha megjelenik az órabeosztáson és az első tanítási órán. Az I. félév térítési díját a Klebelsberg Központ útmutatásai szerint kell majd befizetni átutalással, várhatóan szeptember második felétől. A 2021/2022. tanévre érvényes térítési díjak illetve a tandíjak rendszere ugyanaz maradt, mint ami az elmúlt tanévben is érvényben volt, mértéke pedig átlagosan 6%-kal emelkedett. (Honlapunkon megtekinthető a korábbi díjfizetési időszakokban közzétett bejegyzésekben.) Részletes tájékoztatást a díjsávokról, valamint útmutatást a KRÉTA rendszer használatával történő átutaláshoz szeptemberben adunk.

Kellemes pihenést kívánunk a nyári szünetben!