Szokolay Sándor Inspirart Ifjúsági Zeneszerzőverseny, Budapest

2019. december 03.
Nagy szeretettel és elismeréssel gratulálunk zeneiskolánk zongora szakos növendékének, Váray Domonkosnak, aki a Szokolay Sándor Alapítvány zeneszerző pályázatán az I. korcsoportban I. díjat nyert „Rondó a Tenkes Kapitányának és Hüvelyk Matyinak” című szerzeményével.

Domonkos zongoratanára: Telek Zsuzsa, szolfézstanára: Lázárné Nagy Andrea.

A Szokolay Sándor Inspirart Ifjúsági Zeneszerzőverseny ünnepélyes eredményhirdetésére és a díjnyertes alkotások bemutatására 2019. december 9-én, hétfőn 19 órakor kerül sor a Zeneakadémia Nagytermében.