V. Regionális és Budapesti Gitárfesztivál, Biatorbágy

2020. október 30.
A 2020. október 20-ra tervezett biatorbágyi fesztivált a járvány miatt végül beküldött videófelvételek alapján rendezték meg. A felvételek elbírálását követően az eredményeket a zsűri online hirdette ki.

Zeneiskolánk növendékei közül a II. korcsoportban Huri Heléna Ditta indult a fesztiválon, aki ezüst fokozatot érdemelt. Felkészítő tanára: Kósáné Szabó Beáta.

A IV. korcsoportban Mánya Balázs szintén ezüst fokozatot kapott. Felkészítő tanára: Braun Julianna.

A IV. korcsoport nagyon szép eredményeként adhatunk hírt Kristóf Panna arany fokozatú minősítéséről. Panna felkészítő tanára: Kósáné Szabó Beáta.

Kristóf Panna a Magyar Rádió Márványtermében játszhat a Győztesek gálakoncertjén 2020. november 21-én, szombaton 11 órakor. A közvetítés 2020. december 13-án, vasárnap 11 órakor lesz hallható a Bartók Rádióban.

Szeretettel gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak!